SSA KİMYA

SAFETY SOLUTIONS FOR ALL

HAKKIMIZDA

2002 yılında başlayan heyecanlı yolculuğumuza, gün geçtikçe daha da büyüyen ekibimizle beraber devam etmekteyiz.

Dünya çapında kendini kanıtlamış ve alanlarında uzmanlaşmış olan kişisel koruyucu üreticilerinin profesyonel ürünlerini ve markalarını, sizlerin çözüm ortağı olarak, değerli çalışanlarınıza sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Ülkemizin ihtiyaç duyulan, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda, çalışan tüm dostlarımızın sağlığını, güvenliğini ve rahatlığını sağlamak ve yaptıkları tüm işlerde kusursuz sonuca ulaşmaları için her geçen gün yenilikçi ürünleri takip ederek sizlere sunmak, “Herkes İçin Güvenlik” ilkesinden şaşmayarak, heyecan dolu yolculuğumuza devam etmek, SSA Ekibi olarak edindiğimiz öncelikli görevimizdir.

Sizlere her an yakın olmak ve en hızlı şekilde ulaşmak için İstanbul’da bulunan Merkez Ofisimiz, İzmir’de hizmet veren Ege Bölge ve Ankara’da bulunan İç Anadolu Şubelerimiz, kesintisiz olarak faaliyet göstermekte ve tüm kadrolarıyla her gün sizlerle buluşmaktadır.

SSA Kimya ailesi olarak bütün ilkelerimizle, özverili ekip ruhumuzla ve bilgi birikimimizle, sizlerin yıllarca yanında olacağımız nice günler dileyerek tüm ülkemize iyilik, sağlık ve güzellikler temenni ederiz.

Her zaman en yakınınızda olan çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

Temel Değerlerimiz

Ekosistemde tüm paydaşlarımızın her alanda ve aşamada yanlarında olmak
İnovasyonu hayatımızın her alanında tatbik etmek
Çalışanların ve müşterilerin mutluluğunu maksimize etmek
Değer zincirini oluşturan tüm aşamalarda bilgi paylaşmak
Sosyal sorumluluk bilincine sahip olmak
Farklılık yaratmak ve kalite odaklı olmak
Gelişime açık olmak

VİZYONUMUZ

İnsanların daha güvenilir ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerini sağlayacak, bilim ışığı altında inovatif ürünlere odaklanan, sosyal sorumluluğu ilke edinmiş sürekli öğrenen bir organizasyon olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde bir çok aşamada tehlikelerin azaltılması, güvenli ortamın yaratılması ve insanların yaşan kalitesinin arttırılmasının sağlanmasını, çevre bilinci altında ilke edinerek, sektörlerimizde sürdürebilir liderliği sağlamak.

Menü